fbpx

Zabieg setowy KLAPP – Stri-Pexan with Regestril

Nowa, pięciofazowa terapia zabiegowa dla skóry dojrzałej, wymagającej regeneracji i odmłodzenia. Głównym atutem zabiegu jest zastosowanie oligo- i tetrapeptydów palmitynowych spełniających rolę przekaźnika substancji aktywnych, stymulatora podporowych włókien skóry oraz rozpulchniaczy rozkurczających okolice bruzd. Dzięki zastosowaniu aktywnego kompleksu Regestril™ zauważalnie wpływa na odmłodzenie skóry.

Efekty zabiegu:

  • zauważalne odmłodzenie skóry
  • spłycenie zmarszczek oraz bruzd

CO TO SĄ ZABIEGI SETOWE?

Każdy set, w skład którego wchodzi kilka produktów, zarezerwowany jest wyłącznie dla jednego klienta, dzięki czemu zyskujesz pewność, że każdy kolejny etap zabiegu stanowi pewny krok w kierunku odpowiedniej pielęgnacji Twojej skóry. Dzięki niewielkim opakowaniom oraz zużyciu całości preparatu na jeden zabieg, kosmetyki wchodzące w skład setów są wolne od konserwantów i parabenów, a jednocześnie bogate w skoncentrowane składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Maksymalna świeżość kosmetyków, maksymalna ich skuteczność oraz higiena to główne atuty setów zabiegowych.

JAKA JEST SKUTECZNOŚĆ ZABIEGÓW SETOWYCH?

Niepowtarzalne kompozycje i wysokie stężenie substancji czynnych, innowacyjne rozwiązania, poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie niezwykła skuteczność to cechy, które wyróżniają zabiegi setowe marki KLAPP. Każdy zabieg jest bogaty w różnego rodzaju odczucia, począwszy od pieczenia, szczypania i zaczerwienienia skóry, po niesamowity relaks, ukojenie i odprężenie.