fbpx

Zabieg setowy KLAPP – Stri-Pexan Phyto Stem Cell

Komórki macierzyste ludzkiej skóry mogą się regenerować praktycznie przez całe życie, jednak wraz z wiekiem ich jakość jest coraz gorsza. Znajduje tu zastosowanie substancja aktywna zawarta w komórkach macierzystych jabłek, pozyskiwana ze specjalnej ich odmiany, która zawarta jest we wszystkich produktach wchodzących w skład serii STRI-PeXan PHYTO STEM CELL TECHNOLOGY. Przyczynia się ona do ochrony DNA i przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry. Wszystkie produkty tej serii zawierają również cenioną substancję o nazwie REGESTRIL ™. Wspomaga on naturalną zdolność skóry do regeneracji i dodatkowo pomaga jej w zwalczaniu zmarszczek.

Wskazania do zabiegu:

  • dla każdego rodzaju skóry
  • skóra narażona na powstawanie zmarszczek, z oznakami zmęczenia

Efekty zabiegu:

  • nawilża skórę
  • zwalcza oznaki zmęczenia skóry
  • wzmacnia skórę i poprawia jej napięcie
  • wspaniale odżywia skórę

CO TO SĄ ZABIEGI SETOWE?

Każdy set, w skład którego wchodzi kilka produktów, zarezerwowany jest wyłącznie dla jednego klienta, dzięki czemu zyskujesz pewność, że każdy kolejny etap zabiegu stanowi pewny krok w kierunku odpowiedniej pielęgnacji Twojej skóry. Dzięki niewielkim opakowaniom oraz zużyciu całości preparatu na jeden zabieg, kosmetyki wchodzące w skład setów są wolne od konserwantów i parabenów, a jednocześnie bogate w skoncentrowane składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Maksymalna świeżość kosmetyków, maksymalna ich skuteczność oraz higiena to główne atuty setów zabiegowych.

JAKA JEST SKUTECZNOŚĆ ZABIEGÓW SETOWYCH?

Niepowtarzalne kompozycje i wysokie stężenie substancji czynnych, innowacyjne rozwiązania, poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie niezwykła skuteczność to cechy, które wyróżniają zabiegi setowe marki KLAPP. Każdy zabieg jest bogaty w różnego rodzaju odczucia, począwszy od pieczenia, szczypania i zaczerwienienia skóry, po niesamowity relaks, ukojenie i odprężenie.