fbpx

Zamykanie naczynek

Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabie­gów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry, epilacja włosów.

  • Jedno urządzenie – szerokie spectrum zabiegowe
  • Możliwość tworzenia indywidualnych terapii łączonych, które będą dobrane do potrzeb pacjenta
  • AFT – wąskopasmowe pulsacyjne źródło światła – nowa generacja IPL do zadań specjalnych
  • In Motion – tryb pracy głowicy w ruchu ułatwiający wykonanie zabiegu i podnoszący komfort pacjenta
  • Glacial Tech™ – zaawansowany system chłodzenia

WSKAZANIA:

  • zamykanie naczynek na twarzy
  • zamykanie pajączków żylnych na nogach
  • likwidacja rumienia
  • redukcja przebarwień

 

GŁOWICA DyeVL 500-600nm
Rumień, trądzik różowaty, naczyniaki płaskie, przebarwienia posłoneczne
Czas zabiegu: rumień na twarzy 20-30min

Dye-VL, pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła, zostało okrzyknięte przez dermatologów całego świata, jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca porównywalne rezultaty do dużo droższego lasera barwnikowego. Przy tym zapewnia bezpieczeństwo, efektywność i wszechstronność IPL. Nowy Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta niespotykana dotąd technologia pozwala praktykom medycyny estetycznej i dermatologii na efektywne leczenie pacjentów. Dzięki emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, a tym samym zabieg staje się bezpieczniejszy, z mniejszym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych.

 

 

 

 

 

 

GŁOWICA Nd:YAG 1064 nm LongPulse
Teleangiektazje kończyn dolnych, naczynka na twarzy, naczynka rubinowe, naczyniakipłaskie
Czas zabiegu: pojedyncze naczynka 5-10 min., naczynia na nogach 30-40 min
Laser Nd:YAG został stworzony do leczenia powierzchownych, ale I głebokich zmian naczyniowych na całym ciele, a zwłaszcza teleangiektazji na nogach. Głowica charakteryzuje się w pełni niezależnym systemem kontaktowego chłodzenia naskórka, co daje możliwość pracy bez pomocy zewnętrznego urządzenia chłodzącego. Stopka chłodząca chroni naskórek przed oparzeniem i zwiększa komfort samego zabiegu. Homogeniczny rozgład impulsu na soczewce zmniejsza odczucie ciepła i niweluje ból odczuwany w trakcie procedury. Czerwona plamka prowadząca ułatwia pracę lekarzowi, idealnie naprowadzając go do miejsca zabiegowego.