fbpx

Zabieg setowy KLAPP – Caviar Power

Caviar Power to wyjątkowy zabieg, gdyż dedykowany dla skóry zestresowanej, a także suchej oraz cery dojrzałej i wymagającej natychmiastowej regeneracji. Za skuteczność jego działania odpowiada kawior – zdecydowany sojusznik w walce o przywrócenie skórze młodego wyglądu i utraconego blasku.

Caviar Power określany jest jako niezwykle skuteczna kuracja przeciwstarzeniowa. Ponadto nie tylko poprawia on znacznie wygląd skóry. Wpływa również na jej kondycję oraz przywraca wiele pełnionych przez skórę funkcji.

Efekty, jakie daje jego przeprowadzenie są widoczne niemal natychmiast, a do najważniejszych z nich zalicza się:

• dogłębne odżywienie i nawilżenie skóry
• stymulacja syntezy kolagenu
• zapobieganie ucieczce wody z naskórka
• skóra dogłębnie odżywiona i nawilżona
• wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna skóry
• cera promieniująca świeżością i zachwycająca witalnością
• przyspieszone procesy regeneracyjne naskórka

CO TO SĄ ZABIEGI SETOWE?

Każdy set, w skład którego wchodzi kilka produktów, zarezerwowany jest wyłącznie dla jednego klienta, dzięki czemu zyskujesz pewność, że każdy kolejny etap zabiegu stanowi pewny krok w kierunku odpowiedniej pielęgnacji Twojej skóry. Dzięki niewielkim opakowaniom oraz zużyciu całości preparatu na jeden zabieg, kosmetyki wchodzące w skład setów są wolne od konserwantów i parabenów, a jednocześnie bogate w skoncentrowane składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Maksymalna świeżość kosmetyków, maksymalna ich skuteczność oraz higiena to główne atuty setów zabiegowych.

JAKA JEST SKUTECZNOŚĆ ZABIEGÓW SETOWYCH?

Niepowtarzalne kompozycje i wysokie stężenie substancji czynnych, innowacyjne rozwiązania, poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie niezwykła skuteczność to cechy, które wyróżniają zabiegi setowe marki KLAPP. Każdy zabieg jest bogaty w różnego rodzaju odczucia, począwszy od pieczenia, szczypania i zaczerwienienia skóry, po niesamowity relaks, ukojenie i odprężenie.