fbpx

Dualis SP – Najbardziej wszechstronny system laserowy w medycynie estetycznej

Od delikatnego resurfacingu skóry do efektywnych zabiegów odmładzających.

Lasery Er:YAG Fotony osiągają maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej. Dualis SP jest idealnym narzędziem do szybkiej, zimnej ablacji. W trybie XLP (przedłużonego impulsu) zapewnia najgłębsze termalne efekty. Świetnie sobie radzi w usuwaniu blizn trądzikowych. Jest niezwykle precyzyjnym narzędziem chirurgicznym zdolnym do usuwania mikron po mikronie wszelkich zmian skórnych. Największe na świecie plamki zabiegowe, w połączeniu z łatwymi w użyciu głowicami Fotony, czynią zabiegi jeszcze szybszymi i mniej męczącymi. Program wygładzania Dualis SP zapewnia głębokie kontrolowane efekty termalne w skórze podczas zabiegów estetycznych.

Efektywne zamykanie naczyń dla wszystkich rodzajów skóry

System Dualis SP pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty kliniczne, cechuje go szybkość i łagodność. Technologia Zmiennego Kwadratowego Impulsu Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością. Dodatkowo wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Głowica frakcjonująca – lasery erbowe Fotony usuwają mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termalny. Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcyjne pozostawiają w skórze tysiące mikroelementów składających się z gorących, martwych pozostałości leczonej tkanki. Nadmiar ciepła z tej tkanki zostaje uwięziony w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort. Głowica frakcjonująca Fotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyśpieszając rekonwalescencję. Czyste mikrokanaliki posiadają tę samą strefę oddziaływania cieplnego jak mikrokanaliki po nieablacyjnym zabiegu frakcyjnym, lecz nie powodują irytacji, obrzęku i bólu. Po zabiegu przy pomocy frakcjonującej głowicy Fotony mikrokanaliki zamykają się i leczą o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych nieablacyjnych technik frakcyjnych.