fbpx

LPG MODELOWANIE CIAŁA – PRZEZNACZONY DO MODELOWANIA SYLWETKI

Delikatna równowaga pomiędzy produkcją i eliminacją tłuszczu to naturalny proces, w którym biorą udział adipocyty, nawet, jeśli prowadzimy zdrowy tryb życia i regularnie stosujemy aktywność fizyczną, komórki tłuszczone wykazują tendencję wzrostowa. Prowadzi to do ich nadmiernego nagromadzenia i powstawania cellulitu. Dodatkowo wiek, utrata wagi i przebyte ciąże przyczyniają się do wiotczenia skóry.

LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki LPG delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu).

Ponieważ skóra ma skłonności do wiotczenia (w wyniku starzenia się, ciąży, szybkiej utraty wagi itd.), zabieg Lipomassage stymulujący produkcje elastyny i kolagenu jest również skuteczny w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki.

Dzięki opatentowanej przez LPG technologii stymulacji komórkowej CELLU M6®, marka LPG® rozpoznawalna jest w ponad 100 krajach jako światowy lider nieinwazyjnych zabiegów odmładzajacych i modelujacych sylwetkę. Od prawie ćwierć wieku, ich nowoczesne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji urody, cieszą się popularnością, przynoszą widoczne i trwałe rezultaty.