Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Wychodząc naprzeciw marzeniom wielu kobiet, oferujemy profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 firmy SECRET LASHES. Przedłużanie rzęs pozwoli Wam drogie Panie cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Zabieg przedłużania rzęs to gwarancja zachwycającego i naturalnego efektu.

Na czym to polega?
Podczas tej metody do każdej naturalnej rzęsy klientki doklejana jest rzęsa jedwabna, dobierana indywidualnie w zależności od grubości i długości naturalnej rzęsy oraz oczekiwanego efektu. Zabieg pozwala na upiększenie oczu na dłuższy okres, ponieważ rzęsy utrzymują się około 6-8 tygodni. Uzależnione jest to od cyklu wzrostu włosa, ponieważ część rzęs w toku naturalnego wzrostu będzie wypadać wraz z tą dodatkową, dlatego dla najlepszych efektów warto jest uzupełniać rzęsy co 3-4 tygodnie.
Dbamy o stałe klientki, więc jeśli pierwsza aplikacja została wykonana w naszym salonie, oferujemy promocyjne ceny kolejnych zabiegów uzupełniania.?

Jakie są przeciwwskazania?
Nie ma ich zbyt wiele. Najważniejszym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest całkowity brak rzęs. Oprócz tego ewentualne alergie, zespół suchego oka i zapalenie spojówki.

Pielęgnacja rzęs tuż po zabiegu
Nie należy przecierać oczu, używać natłuszczających kosmetyków pielęgnacyjnych w okolicy oka, by nie osłabić działania kleju. Trzeba także uważać przy demakijażu – najlepiej zrezygnować z tłustych preparatów na bazie oleju na rzecz płynu micelarnego.

przedluzanie rzes